Programa:

7 dienų patyriminė stovykla moterims Lefkada (Graikija) saloje.

Tai bus patyrimų kupina kelionė. Pati sala kviečia sustoti ir įsigilinti į tuos dalykus, kuriems visad pritrūksta laiko ar pajautos. Lefkada – tai sala, kur neegzistuoja laikas. Visi vietinia čia sako: “siga siga”, kas reiškia “lėčiau lėčiau”. Kviečiame Tave, vykti kartu į salą, kur įspūdinga laukinė gamta, saulė, druskinga jūra ir nuostabus maistas ir daug šypsenų. “Visa ši atmosfera – tiesiog nuneša, nebelieka kasdienybės rūpesčių”, - sako Ugnė, viena iš stovyklos organizatorių. – “Siūlau palikti laikrodžius namuose, atsiduoti gamtos ir salos ritmui”.

Tavęs laukia ir kelionė į save, kurioje patirsi, ką reiškia, kai Tavo energija tampa gryna – be skausmo, be istorijų ir jose dalyvaujančių nuoskaudų, be iliuzijų.

Kai savo kūne jautiesi esanti namuose. Čia tau jauku, gera. Ar trokšti susigrąžinti jaukumo su savimi jausmą?

Kai esi šeimininkė savo minčių, jausmų, žodžių, veiksmų. Kai niekam kitam nebereikia numesti ar perleisti asmeninės atsakomybės. Tau patinka būti, kurti, inicijuoti ir mėgautis.

Kai darydama sprendimus, tu įgyvendini aukščiausią laisvos dvasios valią – gyventi ir augti.

Gyventi išvien su širdimi ir protu – harmonijos kelias, kuris gyvas tol, kol Tu esi gyva.

Tavo širdis - kuri perleidžia per save viską, ką mato, girdi, užuodžia, liečia - Tebūnie ji prabilsta garsiau.

Tebūnie tavo baimės virsta didžiausiu tavo potencialu judėti pirmyn.

Tebūnie Tavo gėda transformuojasi į kūrybą.

Tebūnie Tave veda smalsumas, kuris pažadina gyvybę ir viltį Tavyje.

Kiekvieną kartą, besiruošdama vėl susitikti su Tavimi – aš susitinku su savimi. Dėkoju Tau – kiekvienai moteriai – kad įkvepi mane dar ir dar daugiau atsiskleisti ir atpažinti grynos jėgos skonį.

Ir Tu manęs kartais klausi: gerai ar blogai, jei vienaip ar kitaip pasirinksiu? Nepamatysi, kol Tavo akis temdys rūkas, o širdis vis lauks leidimo plakti pilna krūtine.

Mano didžiausias džiaugsmas – sudaryti sąlygas ir patirti pokytį. Palydėsiu kiekvieną jūsų transformacinėje kelionėje.


Pirma diena: Kelionė į salą.

Salio 8d. Ryanair skrydis Vilnius – Korfu 11.30 – 14.20. Važiuojame iki kelto ir kruiziniu laivu keliamės į žemyninę Graikijos dalį. O iš ten – jau važiuojame į Lefkados salą. Atvykstame į vilą, įsikuriame. Vakarienė. Pažintys, pokalbiai palydint saulę.


Antra diena: Pažintis su giluminiais troškimais.

Rytinė praktika viloje. Pusryčiai.

Judesio ir ThetaHealing sesija. Ko trokštu aš? Ko trokšta mano kūnas? Kur ryšys, o kur – takoskyra? Kuo tikiu, esu įsitikinusi, o ką – atmetu? Giliųjų ketinimų, troškimų, norų pažinimas – tai kelionė į pasamonę, nes viso šito nerasime paviršiuje. Kelionė per pasąmonės klodus – tai nuostabus ThetaHealing meditavimo procesas, kurio metu sukeliame fizinį, psichologinį ir dvasinį gydymą, atstatome klaidingai suvoktus įsitikinimus bei integruojame naujus.

Pietūs viloje. Poilsis. ThetaHealing besąlyginės meilės meditacija.

Vakarienė restorane virš debesų palydint saulę.


Trečia diena: Ryšys.

Rytinė mankšta. Pusryčiai viloje.

Judesio ir rašymo sesija. Koks mano ryšys su savimi? Su pasauliu? Kaip aš kuriu ryšius su kitais žmonėmis? Kas juose džiugina? Ar liūdina? Kaip mokytis priimti dalykus, kurių negaliu pakeisti? Kaip kurti santykius, kurie turtina ir įkvepia? Judesio terapijos ir rašymo sesija – tai kelionė per visas istorijas, kurias jau išgyvenote, patyrėte, girdėjote. Praktikos metu sužinosite, ką reiškia atsiskirti nuo istorijos ir patirti save grynąją. Tikrąją. Sielos lygmenyje.

Kelionė į Porto Katsiki - vieną gražiausių Europos paplūdimių. Poilsis. Pietūs paplūdimyje arba lengvi užkandžiai.

Vakarienė graikiškame restorane pas Ulgą su saulėlydžiu. Šeimos restoranas garsėja savo patiekalais visoje saloje ir žmonės čia atvažiuoja iš tolimensių salos vietovių.


Ketvirta diena: Integralumas.

Rytinė mankšta viloje. Pusryčiai.

Energetinių Centrų (čakrų) harmonizavimo Meditacija – tai judesio, kvėpavimo, garso, juoko ir atsipalaidavimo technikų derinių praktika, kuri lydės Jus vibracijomis, suvokimais dar kelias dienas po meditacijos. Kiekvienas energetinis centras kasdien priima ir paleidžia energijos srautus, t.y. emocijas. Ką daro su mūsų kūnu užstrigusios slogios mintys, emocijos, jausmai? Teisingai. Sargdina mus. Ar galime atpažinti užstrigusią emociją kūne? Galime. Tereikia gilaus įsiklausymo į save, taisyklingo kvėpavimo ir pagalbos judesiu.

Kelionė į piečiausią salos dalį, prie švyturio, kur matosi visi praplaukiantys dideli kruiziniai laivai. Pakeliui apsilankysime Nydri žvejų miestelyje, kur pietausime lietuvių restoranėlyje. Čia pat ir įspūdingi kriokliai ir vienuolynas, kuriuos taip pat aplankysime.

Švyturys. Emocijų paleidimo ir įsižeminimo praktika.

Vakarienė Vasiliki miestelyje.


Penkta diena: Visos dienos išvyka į Meteoros (kabantys ore) vienuolynus.

Meteora vienuolynai yra vienas didžiausių ir žymiausių Graikijos vienuolynų kompleksų. Vienuolynai yra pastatyti ant natūralių smiltainio uolų stulpų, dar vadinamų Dievo pirštais. Šiuo metu Meteoras sudaro šeši vienuolynai, įkurti 300 – 600 metrų aukštyje. Meteora yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra populiari turistinė vieta. Išskirtinis reikalavimas aprangai: uždengti pečiai ir kojos.

Pietūs – lengvi užkandžiai. Poilsis. Meditacija ant pievos vienuolyno teritorijoje.

Kelionė iki Metsovo, dar vadinamą meškų miestu. Vietovė, kur staigiai keičiasi kraštovaizdis. Sakoma, jog nebesupranti, kad esi Graikijoje, nes gūdžiame miške temperatūra krenta net 10 laipsnių. Čia vakarieniausime restorane, kuris garsėja mėsos patiekalais. O jų gaminami rūkyti ir brandinti sūriai yra vieni geriausių visame regione ir žymiausi visoje Graikijoje.


Šešta diena: Aš gyva!

Rytinė praktika. Pusryčiai viloje.

Judesio + rašymo sesija + meditacija: aš gyva!

Kelionė į gražiausią salos vietą Deck beach su smaragdine jūra, poilsio erdve, kur viskas primena Havajus. Pietūs paplūdimio restoranėlyje. Poilsis.

Vakarienė paplūdimyje. Laužas ir šokiai. Palydim saulę, palydim senąją savęs versiją, pasitinkame save tikrąją, patiriame save laukiniame šokyje, gyvame kvėpavime, judesyje, naujame ryšyje. Pasveikiname save su nauju etapu! AŠ ESU! AŠ GYVA!


Septinta diena: kelionė namo. Salio 15d. Skrydis: Korfu – Vilnius 14.45 – 17.35. Iš vilos išvykstame apie 7-8val.


Stovyklos komanda:

Kristina Laučienė. Mylinti. Drąsi. Laisva siela. Pokyčių mentorė – palydinti mokymų dalyvius jų asmeniniuose ar kolektyviniuose procesuose į pokytį. Koučingo specialistė, nuoroedukatorė, juoko jogos trenerė, ThetaHealing meistrė, lektorė, laisvo judesio ir terapijos praktikė. Daugelio saviugdos programų – online kursų ir paskaitų, kūrėja bei lektorė, stovyklų moterims organizatorė, įkvepėja, sėkmės filosofijos vystytoja ir mokymų trenerė.

Padedu grupių dalyviams atgauti vidinę ramybę instruktuodama, lydėdama procesuose, palaikydama. Tikiu, kad palaikymas yra viena svarbiausių emocinio intelekto kompetencijų. Tam, kad tobulėtume – mes privalome didinti savo emocinę talpą.

Ugnė Helenė. Viena iš stovyklos organizatorių. Nuostabi moteris, įkvepėja, fotografė, verslininkė.

“Nugalėjau baimę. Baimę būti savimi, daryti kaip ir ką aš noriu. Nurimus protui nepanikuoti, o klausytis širdies 

 ir svarbiausia nebijoti ja vadovautis. Nugalėjau įsitikinimą, kad kurį laiką nieko neveikimas, nėra tinginystė, tai Visatos duotybė, kad išgirstum tikrą šaukimą ir pagaliau atsidurtum ten kur Tavo vieta.

Pamečiau norą visiem įtikti, gyventi pagal standartus, įgavau drąsos rodyti save gryną, netobulą. Išdrįsau savo hobį paversti mane įkvepiančia kasdienos veikla, kurios nebūtų be širdies pajautimo, protui nurimus.

Šiandien aš kaifuoju nuo galimybės fotografuoti, matyti kaip aš matau ir tai parodyti kitiems, girdėti susižavėjimo žodžius, mokytis, tobulėti, dovanoti kitiems sustabdytas akimirkas, pagautas emocijas, jausmus. Šiandien aš laimingesnė nei vakar, ryt būsiu dar aukščiau link laimės žvaigždžių , nes esu savo kely.

Kaip buvau maža ir lauke darydavome “sekretus” sakiau sau, kad gyvenime noriu kurti kažką gražaus ir dovanoti žmonėm. Dabar tik suprantu, kad tie “sekretai” tai tas pat ką aš kuriu per fotoaparato stikliuką.

Su nekantrumu laukiu stovyklos, kurioje, tikiu, tvyros laisva, kūrybinė energija ir visos kartu paleisime emocijų bombą, nes esame vienos dėl kitų . Ugnė stovyklos metu ne tik lydės mus kaip gidė, bet ir per foto-objektyvą fiksuos emocijas, laisvės pojūtį, grožį.


Stovyklos kaina asmeniui: 1200 eur. + skrydis + asmeninės išlaidos vakarienėms ir ekskursijoms.

Registracija: kristina.lauciene@gmail.com arba +37065947432

Vietų kiekis ribotas: iki 10 - 12 dalyvių