Asmeninė, poros ar šeimos fotosesija pajūryje


kaiP kalba emocijos ir jausmaiKAM JI SKIRTA:

Asmeninė, poros ar šeimos fotosesija kalba jausmais ir emocijomis. Tai tikras susitikimas su savimi, buvimas poroje, lengvas šeimyninis chaosas ošiant jūrai, šviečiant saulei.

Jei norisi save įamžinti pasikeitus vidinei būsenai, Tu laukiama. Jei norisi įamžinti judviejų meilę pajūryje - abu laukiami. Jei norisi pakviesti visą šeimyną pakvailioti - laukiami visi.

Ko tikėtis:

Draugaujantiems profesionalios fotosesijos pajūryje metu su manimi:

  • parinkta fotosesijai vieta, atokiau nuo žmonių
  • mini dekoracijos piknik tema ar natūralių gamtos priemonių krepšelis (kankorėžiai, šakos, kriauklytės)
  • 1/1,5 val fotosesija 
  • 20 profesionaliai retušuotų nuotraukų (veiksmas, stambus planas, jausmingi portretai)
  • online galerija/saugykla, kuria galima nemokamai naudotis 3 mėn
  • nuotraukų paruošimo terminas 10 d.
  • jei fotosesijoje dalyvauja daugiau nei 4 asm, papildomas asmuo +10 eur


KAINA:

  • 170 eur / ryte
  • 190 eur / vakare


- Nuotraukos paruošiamos jpg formatu, rasite spaudai tinkamą formatą, bei web-soc tinklams pritaikytą formatą. Nuotraukas lengvai parsisiųsite pas save, dviejų paspaudimų pagalba.

-Papildomai galiu parengti foto vizualizaciją spaudai ir nuotraukų dėlionę, kuria galite pasipuošti namų sienas. Taip pat galima pasigaminti ir foto žurnalą.


Rezervuok laiką pajūrio fotosesijai Liepos 1 - 10 ir Rugpjūčio 10 - 18 dienomis


REZERVUOK

patarimai besiruošiant pajūrio fotosesijai

Spalvos, drabužių deriniai

Ruošdamiesi tiems gražiems foto kadrams pajūryje pagalvokite apie aprangą ir spalvų derinius. Jei esate vienas asmuo, kiek lengviau, jei esate pora, šeima, draugių kompanija teks pasiderinti vieniems prie kitų ir pritaikyti keletą stiliaus taisyklių.

Visų pirma rinkitės natūralaus audinio drabužius - linas, medvilnė, šilkas. Nesirinkite įmantrių, blizučiais ar stipriai detalėmis apkrautų drabužių. Čia juk svarbiausias esate Jūs ir emocija, ne drabužis. Drabužis turi būti laisvas, nevaržantis judesių, spinduliuojantis patogumu, atostogomis, laisve.

Rinkitės vienspalvius drabužius, venkite per daug ryškių spalvų. Nedėvėkite oranžinės, raudonos, rožinės spalvų. Puikiai tinka pastelinės spalvos, balta, melsva, žalia, rusva. Vakarėjant ir kuriant meniškus portretus - juoda.

Pajūrys kviečia Jus bėgioti smėliu, per bangas, tad būkite basi. Moterims patartina dėvėti sukneles ar sijonus, taip patogiau bus šokinėti per bangas.


Papildomos detalės, scenarijus

Ruošdamiesi fotosesijai pagalvokite ir apie papildomas detales. Tokias kaip skrybėlė, skara, natūralūs papuošalai, plunksnos auskarai. Ir verta pagalvoti apie scenarijų, kad nuotraukose jaustųsi istorija. Gal pagalvokite apie piknik temą, tam reikės pleduko, keletos pagalvių, braškių induko, prancūziškų ragelių. Jei Jūsų tarpe yra vaikai - jiems paimkite smėlio žaislų, kriauklyčių, kankorėžių, jūros vandens nugludintų medžio šakų.

Turėdami ką veikti net nesuprasite kaip greitai prabėgo paveikslavimosi laikas ir nuotraukos bus su istorija, o ne statiškos ir be emocijos.

Žaiskite, juokitės, taškykitės vandeniu, statykite smėlio pilis, ieškokite gintarų, kriauklyčių - taip turėsite pačias gražiausias emocijas.


kviečiu susidraugauti instagrame

@ugne_helene_visual