Rudeninė fotosesija


Krintant spalvotiems lapams, kviečiu rudeninei fotosesijai PIKNIK tema. Teminė fotosesija su moliūgais, viržiais, pledu, arbata, pyragaičiais ir rudeniniais šiltais drabužiais. Vilniuje, Jeruzalėje, fotosesijos trukmė iki 1 val.
Tik rugsėjo 25/26/27 d.

170 eur (35 foto)

Prekinio ženklo fotosesija


Vienam produktui sukuriama nuotraukų istorija, kurią sudaro 5-10 nuotraukos. Produktas fotografuojamas kompozicijoje ar išskirtiniame fone. Nuotraukos pritaikomos soc. tinklams, www, spaudai.

nuo 50 eur

Vizualinio turinio kūrimas


Paslauga skirta Jūsų verslui / produktui, paslaugai, erdvei. Režisuotos fotosesijos metu sukuriame kelis realius scenarijus parodydami prekės pritaikymą "realiame gyvenime". 2-3 val. žaidimo ir Jūs turite vizualinės medžiagos komunikacijai su savo klientu.

100 eur/1 val.

Mada / Influenceriai


Mados fotosesija, studijoje ar viešose erdvėse. Trunka 2 - 4 valandas, po kurių gaunate mažiausiai 150 sutvarkytų nuotraukų, pritaikytų Jūsų poreikiams.
Projektai derinami asmeniškai, aptariame modelius, idėją, spalvų derinius, erdves, terminus.

100 eur/1 val.

Asmeninė fotosesija


2 val. "žaidimas" lauke ar studijoje, po kurio, daugiau nei 20 atrinktų, sutvarkų foto atsidurs Jūsų foto galerijoje.
Nuotraukos pritaikytos soc. tinklams ir asmeniniam naudojimui.
Nuotraukos paruošiamos per 14 d, patalpinamos Pixieset platformoje.

170 eur (20 foto)

Poros / Šeimos fotosesija


Esate pora ar šeima ir norisi įamžinti tvyrančius ore jausmus. Kviečiu - foto studija ar laukas, nesvarbu. 1 /1,5 val trukmės fotosesija, po kurios turėsite daugiau nei 20 sutvarkytų nuotraukų. Online galerija ir rekomendacijos foto knygai.

190 eur (20 foto)

Laukimo fotosesija


Įamžinkite vieną nuostabiausių momentų. Kuomet esate su pilveliu ir nešiojate gyvybę. Iki 2 val trukmės fotosesija, prieš tai suderinus aprangos detales. Po jos laukia 20 sutvarkytų nuotraukų, online galerija.

170 eur (20 foto)

Idėjinė fotosesija


Fotosesijos trukmė 2-3 val.
60 ir daugiau nuotraukų iš kurių 20 pilnai sutvarkytos, retušuotos (jas atsirenkate patys). Online galerija Pixieset platformoje. Konsultacija prieš fotosesją, patarimai.
Nuotraukos paruošiamos per 14 d.

200 EUR (60/20 foto)

Šventės / Renginiai


Įmonių renginiai
Gimtadieniai
Mergvakariai
Kūdikio sutiktuvės
Moterų stovyklos
Vaikų išleistuvės
...
Nuotraukos paruošiamos 14 d. laikotarpyje.

80 eur/val (min 2 val)

Profesinė fotosesija


Turintiems profesiją ir norintiems parodyti kuo užsiimate. Medicina, sportas, grožis, rankdarbiai, gamybos sfera,... Fotosesijos metu padarysime tiek portretinių, tiek veiklą atspindinčių nuotraukų. Ši paslauga tinkama vykdantiems soc. komunikaciją.

100 eur/val. (min 40 foto)

"Allure" fotosesija su fotoknyga


Moterims, kurios moka ne tik mylėti. Moterims, kurios moka vilioti ir džiaugtis gyvenimu, savimi. Tai 2 val. lengvai atvira fotosesija, be skubėjimo, įtampos, kurią vainikuoja prabangi personalizuota fotoknyga. Tai gali būti dovana sau ar mylimam žmogui.

350 eur (60 foto ir daugiau)

Krikštynos MINI


Fotografuojama iki 1 val. (ceremonija ir mini fotosesija šalia bažnyčios). Ne mažiau kaip 60 atrinktų, pilnai sutvarkytų nuotraukų, online galerija Pixieset platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais. Nuotraukos paruošiamos per 14 d.

170 eur (60 foto)

Krikštynos MIDI


Fotografuojama 3 val (pasiruošimas ir ceremonija arba ceremonija ir fotosesija studijoje). Ne mažiau kaip 100 nuotraukų. Online galerija Pixieset platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais. Nuotraukos paruošiamos per 14 d.

350 eur (100 foto)

Vestuvės MINI


Fotografuojama 3 val. boho stiliumi (ceremonija, fotosesija). Ne mažiau kaip 100 atrinktų, pilnai sutvarkytų nuotraukų. Online galerija Pixieset platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais, nuotraukų video.
Nuotraukos paruošiamos per 20 d.

350 eur (100 foto)

Vestuvės MIDI


Fotografuojama 6 val. boho stiliumi (pasiruošimas, ceremonija, fotosesija). Ne mažiau 200 atrinktų, pilnai sutvarkytų nuotraukų. Online galerija Pixieset platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais, nuotraukų video. Nuotraukos paruošiamos per 20 d.

600 EUR (200 foto)

Fotosesija pajūryje


Saulė, jūra, lengvas vėjukas, smulkus smėliukas ir Tu /Jūs su šeima. Kuomet veidą puošia šypsena, širdį užlieja laimė. Parodykite šiuos jausmus užfirksuodami juos fotosesijos metu. 1 val. žaidimo pajūryje, ko pasekoje turėsite puikių nuotrukų savo albume.

170 eur (30 foto)

Foto dekoracijų nuoma


Krikštynų, vestuvių, šeimos, poros, babyshower progoms nuomojamos teminės dekoracijos fotosesijoms. Belieka pasirinkti tinkamą tematiką.
NEUTRALUSI dekoras:
Puoštas eukaliptu, natūralaus medžio elementais,personalizuotu vaikučio vardu, nuotraukytėmis.

nuo 60 eur

Foto dekoracijų nuoma


Krikštynų, vestuvių, šeimos, poros, babyshower progoms nuomojamos teminės dekoracijos fotosesijoms. Belieka pasirinkti tinkamą tematiką.
LAIVŲ dekoras:
Melsvos , rusvos spalvos, leivų, jūros motyvai ir žinoma minkšti meškučiai Tedžiai.

nuo 60 eur

Dovanų čekis


Įamžintos akimirkos išliks ilgai, tai nuostabiausia dovana, kurią galite padovanoti savo artimiesiems, draugams. Įvardinkite skiriamą sumą arba pasirinktą fotosesijos tipą. Dovanų čekis galioja 6 mėnesius.

nuo / iki

Frida lankelių dirbtuvės


Mes, moterys, visos unikalios ir turinčios savo stilių. Kviečiu, bendrystės metu, pasigaminti savo gėlių karūną / lankelį, kuris bus tik apie Jus. Kūrybinės dirbtuvės kartu su fotosesija trunka apie 2-3 val, tai puiki veikla moterų bendrystėms, šventėms.

nuo 150 eur

“Nuoširdžiai ačiū už gerą laiką ir nuostabią popietę kartu. Man labai patiko Jūsų profesionalumas ir nuoširdumas. Didelį įspūdį paliko kaip gražiai mokate ir gebate prieiti prie mažų vaikų. Ačiū dar kartą. Jūs tikra savo srities profė.”


fotografija apie Tave per mane