-  50 eur -

KONSULTACIJA

“Dažnai darantis solo, verslo fotosesiją kyla daug klausimų. Tam, kad plauktum teisinga linkme ir irkluotum Tau tinkamu irklu reikia tinkamai komunikuoti. Ar žinojai, kad žodžiais pasakome tik 7% norimos perduoti informacijos, o neverbaline kalba jos perduodame 55%. Vizualinė komunikacija yra kur kas galingesnis įrankis nei paprastas pokalbis telefonu. Tad Tavo tikslas - žinoti ko tiksliai nori iš fotosesjos, kam bus skirtas rezultatas ir kokia pagrindinė žinutė. Padirbėkime Tavo naudai drauge.”

- 170 eur -

Verslo portretai

“Tai 10 Jūsų portretinių nuotraukų tinkamų naudoti verslo kalba kalbantiems kanalams. Linkedin, FB darbo profilis, CV, formalūs straipsniai, spaudos leidiniai, kuriuose papildomos detalės nepageidautinos. Svarbiausias esate Jūs. Valanda laiko produktyvaus darbo foto studijoje, prieš tai aptariant drabužius, spalvų derinius ir tinkamus foto fonus. Jei reikia stilisto ar visažisto rekomendacijų, mielai patarsiu.”

01 / 03

- 190 eur -

Įvaizdinė MINI fotosesija

“Fotosesija skirta kūrėjams ir auginantiems savo verslą. Žmonėms, kurie dievina tai, ką daro, tačiau ne visuomet randa laiko pasirūpinti vizualu, atspindinčiu jų darbo specifiką, filosofiją bei aplinką.
Sukursime trijų tipų nuotraukas, kurių pagalba galėsite save reprezentuoti socialiniuose tinkluose. 3 skirtingi įvaizdžiai, 15 retušuotų nuotraukų. Parinksime tinkamiausią erdvę atspindinčią Jus.”

01 / 03

- 250 eur -

Įvaizdinė MIDI fotosesija

“Fotosesija skirta savo veiklą pradedančiam ar ją turinčiam asmeniui. Vadovausimės konsultacijos metu sukurtu "mood board" ir dirbsime ties tikslingu vizualo kūrimu.
Nuotraukų pagalba galėsite save reprezentuoti ne tik socialiniuose tinkluose. Jas galėsite naudoti tinklapio ar kitos platformos kūrimui. Per 30 retušuotų nuotraukų (portretai, stambus ir veiksmo planas). Laukia kūrybiškas laikas drauge.”

01 / 03

- 350 eur -

Įvaizdinė MAXI fotosesija

“Tai pilnas paslaugos komplektas. Konsultacija, mood board'as ir fotosesija pasirinktose lokacijose. Dirbsime kartu, ko sekoje turėsite per 30 profesionalių foto, tinkamų naudoti viešai komunikacijai. Jas galėsite naudoti tinklapio ar kitos platformos kūrimui. Foto paketą sudaro portretai, stambaus plano ir veiksmo vaizdai. Tai ko reikia pilnai komunikacijai. Taip pat gaunate asmeninį Jums sukurtą app'są telefonui su foto, bei rekomandacijas tekstams po nuotraukomis.”

01 / 03

-80 eur/val -

renginių/projektų fotografijos

“Renginys pajūryje ar ant stogo, gimtadienis, mergvakaris, draugų susibūrimas. O gal tęstinis projektas ar rašai savo knygą ir reikia vizualinės medžiagos. Mielai prisijungsiu ir vizualą kursime drauge.”

01 / 05

-80 eur/val-

Prekinio ženklo fotosesija

“Komandinis darbas Jūsų naudai. Nuo vietos, modelio, stilisto, visažisto parinkimo iki nuostabių nuotraukų Jūsų prekiniam ženklui. Tai gyva produkto fotosesija, įamžinant detales ir sukeliamą emociją.
Studija ar laukas, priklauso nuo oro salygų ir stilistikos.”

01 / 03

-80 eur/val -

Maisto fotografija

“Maistas tai atskira filosofija, kuri kiekvieną dieną su mumis. Tam kad, maistas sužadintų apetitą ir jį norėtume ragauti, reikia kuo natūraliau jį patekti. Šiltai, kitą kartą namiškai, suderinus visas detales (indai, fonas, įrankiai), kad sužadinti prisiminimus ar sukelti norą čia pat jo paragauti ar pasigaminti.
Fotografuoju Jūsų erdvėje prieš tai suderinus detales. Turiu daug rekvizito, esant reikalui galiu fotografuoti savoje erdvėje.
Priklausomai nuo nuotraukos retušavimo poreikio kaina kinta.”

01 / 04

- 50 eur -

Produktų fotografija

“Norintiems daugiau nei tik balto fono. Produktas turi informaciją ir savo istoriją. Tam, kad klientas šios prekės norėtų, jam reikia pajausti, įsivaizduoti gaminio dovanojamą energiją. Mano darbas - šį produktą apgyvendinti realiame gyvenime, kuris žmogui daug artimesnis tei tik švarus baltas fonas. Parodyti gaminio funkcijas, naudojimo būdus. Fotosesijso metu sukuriamas scenarijus (su papildomomis priemonėmis ir dekoracijomis).
1 gaminiui sukuriamos 5 foto, skirtingais kampais.”

01 / 04

- 190 eur -

Poros/Šeimos fotosesija

“Esate pora ar šeima ir norisi įamžinti kupinus meilės jausmus? Kviečiu. Foto studija ar laukas, nesvarbu. Iki 1,5 val trukmės fotosesija, po kurios turėsite 20 meile alsuojančių nuotraukų. Online galerija ir rekomendacijos foto knygai.”

01 / 04

- 170 eur -

Fotosesija pajūryje

“Saulė, jūra, lengvas vėjukas, smulkus smėliukas ir Tu /Jūs su šeima. Kuomet veidą puošia šypsena, širdį užlieja
laimė. Parodykite šiuos jausmus užfirksuodami juos fotosesijos metu. I val žaidimo pajuryje, ko pasekoje
turėsite 30 puikių nuotraukų savo albume.
*už papildomą mokestį galima pagaminti foto albumą.”

01 / 04

- atlygis derinamas asmeniškai -

Sąmoningumo renginių fotografija

“Pačiai artima tema, tad ir fotografija šiuose renginiuose nesvetima. Atsargus priėjimas prie žmonių, kurie procese išgyvena savo virsmus. Esu erdvės dalyvė ir kartu su visais kuriu energiją, kurią ir noriu įamžinti. Nuotraukos iš tokių renginių - tai puiki savęs analizavimo medžiaga, mat aš esu žmonių veidrodis. Matau tai ko nematote Jūs patys. Nerkime dar gilesniems potyriams. Nuotraukos prieinamos visies dalyvimas (organizatoriams leidus) tik su PIN kodu.”

01 / 03

- 220 eur -

Terapinė fotosesija

“Noras, procesas, virsmas, priėmimas - štai taip skamba terapinės fotosesijos etapai. Fotosesija skirta žengti giliau į save. Paveiksluotis ne paso nuotraukai, o sau. Paieškoti kas skauda, kas jaudina, kam kyla ugninga aistra. Tai vizualus pasimatymas su savimi.
- noras ir pokalbis prieš procesą, erdvės pasirinkimui;
- procesas, kurio metu kalbamės, juokiamės, gal verkiame, pykstame, nurimstame, priimame.
- refleksija.
20 nuotraukų jpg. formatu, asmeninė nuotraukų galerija.”

01 / 04

- 190 eur -

Krikštynos mini

“Fotografuojama iki I val. (ceremonija ir mini fotosesija šalia bažnyčios). Ne mažiau kaip 5o atrinktų, pilnai
sutvarkytų nuotraukų, online galerija Pixieset platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais.
Nuotraukos paruošiamos per 14 d.
*už papildomą mokestį galima pagaminti nuotraukų albumą.
*+ transporto išlaidos už Vilniaus meisto ribų.
* papildoma val., / 80 eur.”

01 / 03

- 350 eur -

Krikštynos midi

“Fotografuojama iki 3 val. (pasiruošimas, ceremonija ir fotosesija/šventė). Ne mažiau kaip 100 atrinktų, pilnai sutvarkytų nuotraukų, online galerija Pixieset
platformoje, kuria galite dalintis su artimaisiais.
Nuotraukos paruošiamos per 14 d.
*už papildomą mokestį galima pagaminti nuotraukų albumą.
*+ transporto išlaidos už Vilniaus meisto ribų.”

01 / 04

- 200 eur -

DOVANŲ KUPONAS

“Vertinantiems staigmenas, emocijas, potyrius, procesą. Padovanok, sau, savo artimui DOVANĄ - fotosesiją.
O mes jau susitarsime kokios fotosesijos norisi. Gal tai bus šeimos fotosesija, gal tai asmeninė fotosesija prie parasparnių, gal tai terapinė fotosesija.
DOVANA galioja 6 mėnesiu nuo įsigijimo datos.
Personalizuotas kuponas laukia būti padovanotas.


VISĄ RUGPJŪČIO MĖNESĮ DOVANOJU
10% NUOLAIDĄ ŠIAI PASLAUGAI”

SVARBU

Pasiruošimas fotosesijai

Prieš, bet kokią fotosesiją svarbu tinkamai pasiruošti. Kartu aptarsime detales, procesą, ieškosime tinkamos lokacijos, derinsime spalvas, esant poreikiui paruošiu "mood board", aptarsime foto reikalavimus kurie iškyla kuriant web ar galvojant apie spaudą.

Jums svarbu pasirūpinti tinkamu makiažu, drabužiais, tvarkinga šukuosena, atkreipkite dėmesį į manikiūrą, pedikiūrą.

Į fotosesiją atvykti su mintimi - ką norėsiu pasakyti savo nuotraukomis. Tai yra didžiausias Jūsų darbas.

Nuotraukų tvarkymas, talpinimas ir terminai

Nuotraukos daromos raw. formatu, tad jos nėra tinkamos naudoti tą pačią akimirką. Mano darbas - pasirinktas nuotraukas sutvarkyti - pakoreguoti spalvas, retušuoti objektus ir suteikti tinkamą formatą.

Nuotraukos talpinamos, Jūsų patogumui, Pixieset serveryje su tik Jums skirta prieiga ir PIN kodu. Tai nuotraukų saugykla ir galerija, kuria, jei tik norite galite pasidalinti su kitais Jums svarbiais asmenimis. Nuotraukos saugomos 3 mėn.

Nuotraukos Jus pasiekia 7 - 14 d. bėgyje, priklausomai nuo nuotraukų kiekio ir darbo krūvio.

Papildomos nuotraukos retušas kainuoja 5 eur.
Papildomos nuotraukos spalvų korekcija 2 eur.

Autorinės teisės

Darytos nuotraukos yra mano autoriniai darbai, kai kurias iš jų galiu talpinti į savo portfolio katalogą, viešinti savo puslapyje, dalyvauti foto konkurse. Jei su tuo nesutinkate, informuokite. Privatumo klausimą aptarsime atskirai.

Rekomendacijos

Tik informuokite mane, kad Jums reikalinga ši pagalba.
Rekomenduosiu stilistą, makiažo specialistą, rekvizito, dekoracijų nuomos punktus, asmeninių foto fonų gamintojus, o gal asmeninį ar veiklos išgryninimo koučerį, kurie reikalingi, kad gimtų gražios nuotraukos.

“Nuoširdžiai ačiū už gerą laiką ir nuostabią popietę kartu. Man labai patiko Jūsų profesionalumas ir nuoširdumas. Didelį įspūdį paliko kaip gražiai mokate ir gebate prieiti prie mažų vaikų. Ačiū dar kartą. Jūs tikra savo srities profė.”


fotografija apie Tave per mane