UGNĖ HELENĖ


vizualinio turinio kūrimas

Labas, džiugu, kad užsukai paskaityti tuo kuo aš dalinuosi. Tai apie mane supantį pasaulį, pačios daromas įžvalgas, nuveiktus ir planuojamus nuveikti darbus, projektus. 

Apie asmenines paieškas, apie tobulėjimą fotografijos pasaulyje. Apie keliones, apie mylimą Graikiją. Apie sąmoningumo stovyklas ir žmonių virsmus. 

Apie pasaulį, kurį matau per objektyvą.


Kas įtakoja pasirinkimus?

asmeninės patirtys atvedusios iki šios dienos pasirinkimų

Tu niekada nežinai kur būsi po savaitės, po metų. Gali turėti viziją, bet galutinio taško - ne. Kiekvienoje dienoje mus supa daugybė pasirinkimų. Vieni siųsti kaip išbandymas, kiti - vedantys į gausą. Visi gyvenimo posūkiai, sprendimai, atsitiktiniai įvykiai turi įtakos šios dienos realybei.
5 metus atgal turėjau visiškai kitokius planus asmeninės karjeros posūkiuose. Bet gyvenimas žino geriau nei, kad aš. Aš tik dalis proceso, bet ne sprendėjas.

Plačiau

Motyvacinis dialogas "Pažinimo medis" gimnazijos medraščiui.

Motyvacija

Kalbėti apie savęs ieškojimą ir vidinį pasitenkinimą – man artimos temos. Dažnai tenka savo pavyzdžiu įkvėpti gyvenimo skoniu nusivylusias, perdegusias, savivertės klausimą nagrinėjančias moteris, paneles. Man vidinis pasitenkinimas – tai savojo paveikslo nutapymas savomis spalvomis ir su tinkamu rėmu man, bet ne kitiems. Spalvos, rėmas laikui bėgant gali kisti. Tai organiška, mat, mes augame ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai.

Plačiau

GRAIKIJOS, LEFKADA SALOJE - SLYPI ENERGIJOS UŽTAISAS

Energija

Daugiau nei dešimt metų keliauju čia pasikrauti naujos kūrybinės energijos.

Lefkada (Lefkas) sala, esanti Graikijoje, mane papirko natūrlia gamta, kurioje randasi visko - kalnai, žydra jūra, žaliuojantys pušynai, baltų uolų skardžiai. Tai sala, kurios krantus skalauja 3 gražiausi pasaulio paplūdimiai, kur vietiniai gyventojai suka apelsinų medų, kur auga figos, bergamotės, alyvmedžių plantacijos. Kur saulė šildo nuo ryto iki vakaro. Galėčiau pasakoti dienų dienas, bet lai mano pasakojimas būna vizualus.

Plačiau

ŠIANDIEN GYVENU KAIP NORIU!

MOTERYS

Puikus to pavyzdys - moterų kelionė į Lefkada salą.
Kaip šeimininkė negali iškepti kiekvieną kartą tokio pačio skonio pyrago, taip ir aš, besilankant entajį kartą Lefkada saloje, ją matau vis kitokią.
Šį kartą, spalio mėnesį, kartu su būriu moterų vykome pažindintis ne tik su sala, bet ir su savimi. Vedinos juoko jogos trenerės, pokyčių mentorės Kristinos Laučienės nėrėme į gilesnius vandenis. Sakoma, kiekviena erdvė, o ypač salos, vibruoja savitą energiją. Lefkada sala daugeliui suvirpino gilius jausmus

Plačiau