Jei turi asmeninį prekės ženklą, esi kūrėja, paslaugos teikėja, įmonės vadovė ar besiruošianti tokia tapti, Tau prireiks foto vizualo, kurio pagalba būsi matoma skaitmeninėje erdvėje.

4 metai, kaip aktyviai užsiimu fotografija ir padedu kitiems verslams būti matomiems.

Kuriu foto istorijas, kuromis solo ir smulkaus verslo atstovai gali parodyti ir pristatyri savo veiklą.

Siekiu sukurti personalizuotas nuotraukas, kurios prekės ženklui, verslui pelnytų auditorijos simpatijas ir atneštų naudą (emocinę ar finansinę).

Kiekvienam savo klientui rekomenduoju prieš atliekant fotosesiją atsakyti į keletą svarbių klausimų, o jei vienam sunku, kviečiu pasinaudoti foto koučingo paslauga, vardan tų unikalių nuotraukų.

Esu baigusi psichologijos studijas, ilgą laiką dirbau organizacinį ir vadovaujamą darbą. Kūriau premium prekės ženklams marketinginius planus, šalia fotografijos užsiimu nišinių pramogų organizavimu, korporatyvinių renginių metu. Ši darbinė patirtis leidžia greitai įsigilinti į kliento veiklą ir suprasti kokių nuotraukų jam reikia.PASLAUGOS:

“Thanks a lot! The photos are AMAZING. You were really great. Thank you very much.”

“Noriu nuoširdžiai padėkoti Ugnė Helenė už nuostabiai praleistą laiką, už šiltą bendravimą, už gražias nuotraukas, už kantrybę su mūsų šeimyna! Jūs nuostabi!”


KLIENTŲ GALERIJA

“Nuoširdžiai ačiū už gerą laiką ir nuostabią popietę kartu. Man labai patiko Jūsų profesionalumas ir nuoširdumas. Didelį įspūdį paliko kaip gražiai mokate ir gebate prieiti prie mažų vaikų. Ačiū dar kartą. Jūs tikra savo srities profė.”


Kviečiu susidraugauti instagrame

@ugne_helene_visual