Kalėdinės fotosesijos


porai & Šeimai & draugams

Ar Tu jauti, kaip atrieda Kalėdų traukinys pilnas teigiamų emocijų, juoko, žaidimų, meilės ir aišku dovanų.

Kalėdos tik kartą metuose, tad pasirūpink, kad jos būtų įsimintinos. Kviečiu Tave, kartu su šeima, draugais, antrąją puse įamžinti šį kalėdinį jausmą fotosesijos metu.

Mes žaisime - pažadu, sėdėti ir pozuoti neteks. Kepsim sausianius, dekoruosim eglutę, žaisime šaradas, keisimės dovanomis, tampysime Kalėdų seniui už ūso.

Gali rinktis iš trijų skirtingų paketų. Žinoma, vietų kiekis ribotas, tad raginu susiplanuoti ir kuo greičiau susisiekti.

O mes su Kalėdų seneliu sukursime Jums pasaką.


KALĖDINĖS FOTOSESIJOS

svarbu

Tai laikas, kuomet stebuklai kvėpuoja mums į nugaras. Mums belieka jais tikėti ir džiaugtis. Tad šypsena, džiugesys, nuostaba geriausias dalykas ką galite pasiimti į Kalėdinę fotosesiją.

Apranga

Pasiderinkime detales, jei turite išskirtinę idėją. Tačiau visuomet gerai atrodys šilti, natūralaus audinio gaminiai. Megztiniai, šaliai, vilnos kojinės, šilta megzta suknelė, kepurė. Nebijokite detalių, jos suteiks žaismingumo.
Spalvas rinkitės - žalia, raudona, balta. Derinkitės tarpusavyje, kad visi šeimos nariai turėtų vienodą stilių.

Vieta

Kalėdinės fotosesijos organizuojamos šviesioje, jaukioje Wild Kids erdvėje, kuri randasi Ševčenkos g. 16F (II a. metaliniai laiptukai iš daugiaaukštės automobilių parkavimo aikštelės), Vilnius arba namų erdvėje, Pilaitėje, Vilnius (šioje erdvėje vykdomų fotosesijų kiekis ribotas).

Laikas

Gerbdami vieni kitus ir suprasdami, kad saugumas pirmoje vietoje ir tarp fotosesijų reikia susitvarkyti, dezinfekuoti patalpas, jas išvėdinti, nevėluokite atvykti savo rezervuotu laiku. Įvertinkite vietą, spūstis, automobilio parkavimą ir aišku, kad nereiktų uždusus (nes skubėjote) sėstis priešais fotoaparatą.