Kalėdinės fotosesijos


porai & Šeimai & draugams

Ar Tu jauti, kaip atrieda Kalėdų traukinys pilnas teigiamų emocijų, juoko, žaidimų, meilės ir aišku dovanų.

Kalėdos tik kartą metuose, tad pasirūpink, kad jos būtų įsimintinos. Kviečiu Tave, kartu su šeima, draugais, antrąją puse įamžinti šį kalėdinį jausmą fotosesijos metu.

Mes žaisime - pažadu, sėdėti ir pozuoti neteks. Kepsim imbierinius sausianius, maišysim skaniausią kakavą su zefyrais, žaisime šaradas, keisimės dovanomis, skaitysime pasaką jaukiai įsitaisę po pledu.

Pasiimkite su savimi meilę, juoką, bučinius, o rimtumą palikite darbe, verslo portretams :). 

Šiais metais Kalėdas paveiksluosiu naujut naujutėlėse "ŠIAURĖ studios" (Šiaurės miestelis) patalpose, Žygio g 89. Tad būsite pirmieji pasitikę šias Kalėdas čia. Vietų kiekis ribotas, tad raginu susiplanuoti ir kuo greičiau rezervuoti laiką.

Nuotraukos sutvarkomos per 2 savaites ir talpinamos Pixiest online galerijoje, saugomos 3 mėnesius.

Kalėdinė fotosesija MAXI

180 eur / 45 min / 25 foto / atvirutės maketas

Jums skirtos 45 min., kurių metu kepsime imbierinius sausainius, maišysime skaniausią kakavą pasaulyje, jaukiai sukrisime ant sofos prie eglutės, žaisime žaidimus, keisimės dovanomis. Ko pasekoje gausite 25 retušuotas foto, atvirutės maketas, online galeriją, kuria galėsite dalintis su artimaisiais.
Pasirūpinkite jaukia, nevaržančia judesių apranga, būsime be batų, tad atkreipkite dėmesį į kojų apavą. Studijoje Jūsų laukia valgomojo ir svetainės zonos.
Kaina galioja šeimai iki 5 asm.

Klausti

Kalėdinė fotosesija MIDI

100 eur / 30 min / 15 foto / atvirutės maketas

Paslauga skirta skubantiems, bet taip pat mylintiems Kalėdas, kurie nori pasveikinti artimuosius su originalia šventine atvirute.
30 minučių fotosesijos metu svetainės ir virtuvės zonoje jaukiai įsitaisę gersite kakavą, saitysite knygą, pakuosite dovanas, kepsite sausainius. Gausite 15 retušuotų foto ir sumaketuotą atvirutę su Jūsų norimu palinkėjimu png. fortmatu, kurią galėsite atsispausdinti ar tiesiog pasidalinti soc., tinkluose.
Kaina galioja iki 5 asmenų grupei.

Klausti

Kalėdinė fotosesija MINI

60 eur / 20 min / 5 foto / atvirutės maketas

Paslauga skirta skubantiems, bet taip pat mylintiems Kalėdas, kurie nori pasveikinti artimuosius su originalia šventine atvirute.
20 minučių fotosesijos metu svetainės zonoje jaukiai įsitaisę gersite kakavą, saitysite knygą, pakuosite dovanas. Gausite 5 retušuotas foto ir sumaketuotą atvirutę su Jūsų norimu palinkėjimu png. fortmatu, kurią galėsite atsispausdinti ar tiesiog pasidalinti soc., tinkluose.
Kaina galioja iki 2 asmenų grupei.

Klausti

Prekinio ženklo Kalėdinė fotosesija

60 eur/val. +2eur/foto + atvirutės maketas

Tavo prekės ženklui reikia tik šventinės aplinkos, kad jį pastebėtų būsimi pirkėjai ir taptų geidžiamiausia dovana po Kalėdų egle. Gyva prekės ženklo fotosesija su modeliu studijoje. Gal tai pledai, drabužiai, aksesuarai, kalėdinės dekoracijos, kosmetika,... Susisiekime ir sukurkime produktui Kalėdinę nuotaiką.
Pagaminsime daug puikių šventinių - reklaminių nuotraukų ir šventinę atvirutę su prekės ženklo logo bei sveikinimu.

Pabendraukime

Kalėdinė fotosesija Jūsų namuose

200 eur / 1 val. / 25 foto / atvirutės maketas

Geriausiai jautiesi būdamas savo namuose? Puiku, fotosesiją galime surengti ir pas Jus namie. Pasirūpinsiu papildomu apšvietimu, mini kalėdinėmis dekoracijomis ir visiems tinkamu metu surengsime foto fiestą. Gal kepsime sausianius, keksą, maišysime karštą šokoladą, dovanosime dovanas vieni kitiems, matuosimės pižamas ir gulėsime šalia židinio. Pabendraukime.
Kaina galioja Vilniaus mieste. Paslauga galima ir kituose miestuose.

Pabendraukime

KALĖDINĖS FOTOSESIJOS

svarbu

Fotosesijos laikas rezervuojamas pervedus 50 % paslaugos sumos į nurodytą sąskaitą, likusi dalis mokama paslaugos atlikimo dieną.
MB "Idėjų krautuvė"
Į.K. 305317242
LT427300010160826561
Swedbank
Pavedimo skiltyje nurodyti fotosesijos datą / laiką / pavardę.

Vieta

Kalėdines fotosesijas organizuoju naujutėlėje erdvėje Vilniuje "ŠIAURĖ studios", esančioje Žygio g. 89 (Šiaurės miestelis). I aukštas, šalia nemokama parkavimo aikštelė. Pastato šonas išmargintas spalvotu piešiniu.

Apranga

Pasiderinkime detales, jei turite išskirtinę idėją. Tačiau visuomet gerai atrodys šilti, natūralaus audinio gaminiai. Megztiniai, šaliai, vilnos kojinės, šilta megzta suknelė, kepurė. Nebijokite detalių, jos suteiks žaismingumo.
Spalvas rinkitės - žalia, raudona, balta. Derinkitės tarpusavyje, kad visi šeimos nariai turėtų vienodą stilių. Atkreipkite dėmesį į apavą, studijoje būsite be batų.

Laikas

Gerbdami vieni kitus ir suprasdami, kad saugumas pirmoje vietoje ir tarp fotosesijų reikia susitvarkyti, jas išvėdinti, nevėluokite atvykti savo rezervuotu laiku. Įvertinkite vietą, spūstis, persirengimą, kad nereiktų uždusus (nes skubėjote) sėstis priešais fotoaparatą.